title
לחצו להתקשרות:


הלוואה לסגירת חובות הוצל"פ

קיומו של הליך הוצאה לפועל משפיע באופן מיידי על ההתנהלות העסקית. נטילת הלוואה לסגירת חובות במצב הזה היא צעד מתבקש. זאת, כיון שהליך הוצל"פ עלול להשפיע לרעה על העסק, ובמקרים חמורים, אפילו למוטט אותו. מהו הליך הוצאה לפועל? מתי כדאי לקחת הלוואה לסגירת חובות בהוצאה לפועל? היכן ניתן להשיג הלוואה לסגירת חובות בתנאים הטובים ביותר? כל התשובות – בהמשך המאמר.

אם מתנהל כנגד העסק שלך הליך הוצאה לפועל ואם יש לך צורך בהלוואה לסגירת החובות, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות. המקצוענים של המקור לייעוץ וסיוע בהוצאה לפועל ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד להשגת המימון הנדרש. בנוסף, ניתן לגבל ייעוץ פיננסי מקצועי, שיסייע לעסק להתייצב ולהימנע ממצבים דומים בעתיד. אנו פועלים בכל רחבי הארץ, באחוזי הצלחה גבוהים בהשגת הלוואות או משכנתא לחייבים בהוצל"פ. כדאי ליצור קשר כעת.

המקור למידע ברשת על שירותים בתחום ההוצל"פ

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

הלוואות לסגירת חובות מתי ולמה

הליך הוצאה לפועל הוא הדרך של מי שאנשים פרטיים או עסקים חייבים להם כספים, לקבל את כספם. לרוב, פנייה להליך הוצל"פ מתבצעת רק אחרי שהחייב לא עמד בתשלומים שנפסקו לו (דוגמת תשלום מזונות), או לא שילם כספים המגיעים למדינה (תשלומי מע"מ, מס הכנסה וכיוצא באלה). מדובר בהליך שחייב להתבצע על פי נהלים וכללים ברורים. זאת, על מנת לשמור על זכויותיו של הזוכה מצד אחד, ולהימנע מפגיעה מיותרת בחייב מצד שני.

מתי לקחת הלוואות לסגירת חובות בהוצל"פ

בחלק ניכר מהמקרים, ההוצל"פ הינה הדרך היחידה לחלץ מחייב כספים, שבלעדי התהליך לאולם לא ניתן יהיה לגבות אותם. מדובר במקרים של פשיטת רגל עבור אנשים פרטיים, או חדלות פירעון של עסק במקרים אחרים. במקרים הללו, עולה סך כל ההתחייבויות של החייבים על סך כל הכספים או הרכוש המצויים ברשותם. לפיכך, לא נותר לרשם בהוצל"פ אלא לבצע איחוד תיקים מצד אחד, והליך כינוס נכסים מצד שני. כל זאת, במטרה לחלק את הנכסים בין הנושים, על פי מפתח שנקבע בהתייחס לפריסת החובות של החייב.

ואולם ישנם מקרים, שבהם עשוי הרשם בהוצל"פ לאשר לחייבים בהוצל"פ ליישם הלכה למעשה הליך הבראת חברות. מדובר בהליך שבו העסק ממשיך להיות מופעל, במטרה לייצר רווחים שיכסו, בסיכומו של עניין, את מרבית החוב או אפילו את כולו. במקרים אחרים, כאשר ברור שהעסק יוכל להחזיר את החובות שלו להוצל"פ, או כשמדובר בחובות לרשויות המדינה, מאפשר הרשם בהוצאה לפועל את המשך הפעלת העסק.

הכללים והדרך לאישור הליך הבראת חברות וחילוץ פיננסי לעסק הם מורכבים, ויידונו במאמר אחר באתר. עם זאת, חשוב לציין שכחלק מהתהליך, מתאפשר לבעלי העסק לשעבד חלק מהנכסים העומדים לרשות העסק, במטרה לקבל הלוואה שתאפשר לעסק להמשיך ולפעול. אם מדובר בחובות לרשויות המס, הרי שגיוס הלוואות לסגירת חובות מהווה דרך נאותה להסרת ההוצאה לפועל וההסרה של עיקולים על חשבונות בנק, נכסים או תקבולים עתידיים מספקים.

הלוואה לסגירת חובות איננה מומלצת, אם ברור שהעסק לקראת קריסה וברור שהמשך ההפעלה שלו עלולה להעמיק את התהום הפיננסית שבה מצוי העסק או החייב.

היכן מקבלים הלוואה לסגירת חובות בהוצאה לפועל

הבנקים, רובם ככולם, יימנעו בדרך כלל מלהעניק הלוואה לסגירת חובות. עם הסיבות לסירוב הכמעט וודאי ניתן למנות את הוראות בנק ישראל, המונעות מהבנקים להעניק הלוואות ללווים בסיכון גבוה. בנוסף, הסיכונים שהבנקים נוטים ליטול על עצמם הם נמוכים. לווים שמתנהל כנגדם הליך הוצאה לפועל אינם נמנים עם הלווים המועדפים על הבנק. וככל שסכום ההלוואה גבוה יותר, כך קטן הסיכוי שהבנק יאשר את ההלוואה.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לסיוע בהוצאה לפועל מסייעים לבעלי עסקים בהשגת הלוואות חוץ בנקאיות לסגירת חובות בהוצאה לפועל. אם העסק שלך נתון בהליכי הוצל"פ ואם יש לך צורך במזומנים על מנת לפרוע את החובות ולחזור לפעילות עסקית תקינה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן להתקשר טלפונית בשעות העבודה הרגילות. אנו נלוות אותך לאורך כל הדרך, עד לקבלת המזומנים וסיום הליכי הוצל"פ.

פסק דין ואמצעי אכיפה בהוצאה לפועל
פסק דין ואכיפה
איחוד תיקים בהוצל"פ
איחוד תיקים
הוצאה לפועל
הוצאה לפועל
חקירת יכולת חייבים
חקירת יכולת

היועצים הפיננסיים שלנו מתמחים בהשגת הלוואות מותאמות בצורה הטובה ביותר לתנאים הקיימים, לצרכי העסק וליכולת ההחזר שלו. הם ישיגו עבורך את תנאי ההלוואה ופריסת התשלומים הנוחה ביותר האפשרית עבור העסק שלך, בהתחשב בתנאים ובמגבלות הקיימים. בנוסף, ניתן לקבל סיוע ביישום הליך הבראה עסקית ופיננסית ושיפור הפעילות העסקית.

אנו פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בהשגת הלוואות לסגירת חובות בהוצאה לפועל, הלוואות לעסקים ובניית תוכנית עסקית להמשך הפעילות העסקית. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת יציאה לדרך עסקית חדשה.