title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
חזר לכם שק של ספק או לקוח? מתי כדאי לפנות להוצאה לפועל? אילו מסמכים נדרשים כדי להגיש להוצל"פ בקשה לביצוע שטר? איך ההוצאה לפועל גובה את החוב? האם מותר לבטל שיקים?
הליך פשיטת רגל החל בהגשת הבקשה, עבור דרך איחוד תיקים ועד לקבלת צו הפטר הוא מורכב וכרוך בלא מעט פרוצדורות. מהו הליך פשיטת רגל? מי יכול להגיש בקשה לפשיטת רגל? מה התועלת בהליך פשיטת רגל לחייב? מהי הפרוצדורה בדרך להכרה באדם כפושט רגל?
הלוואת משכנתא הפוכה ניתנת תמורת נכס קיים, המשמש כבטוחה עבור החזר ההלוואה. ההימנעות מהצורך בהחזר תקופתי, יחד עם הבטחת המגורים בדירה הממושכנת עד סוף החיים, הופכים את המשכנתא ההפוכה לאטרקטיבית ביותר
פשיטת רגל היא מצב שבו אדם מוכרז בחדל פירעון. מה חשוב לדעת על פשיטת רגל? החסרונות והמגבלות של הליך פשיטת רגל עד לקבלת צו הפטר
מתי כדאי לקחת משכנתא בנקאית כדי לכסות חוב? האם כדאי לסכן נכס בתמורה למשכנתא חוץ בנקאית? מהו שיעבוד נכס מדרגה ראשונה ומהו שיעבוד מדרגה שניה?

משכנתא חוץ בנקאית בהוצל"פ

גיוס משכנתא חוץ בנקאית עבור חייבים בהוצאה לפועל עשוי לסייע להם בדרך להסכמה על הסדר חובות מול הוצאה לפועל. מדובר רק בחייבים שעבורם הסדר כזה הוא ריאלי וניתן למימוש. הסדר כזה אפשרי, כמובן, רק אם החייבים מבינים את התועלת בהסדר חובות ומעוניינים בסיום מהיר של הליך הוצל"פ. זאת, עוד לפני שההליך הגיע לשלב חקירת יכולת.

מהו גיוס משכנתא חוץ בנקאית וכיצד הוא מתבצע? מה ההיגיון העומד מאחורי הסדר חובות מהסוג הזה? היכן ניתן לגייס הלוואת משכנתא חוץ בנקאית כנגד נכס נדל"ן קיים? בהמשך המאמר נרחיב את היריעה בסוגיות הללו.

היועצים הפיננסים המנוסים של המקור להוצאה לפועל מסייעים ליחידים ובעלי עסקים שנקלעו לקשיים, לעבור את הליך ההוצאה לפועל בדרך הטובה, הקצרה והקלה ביותר האפשרית עבורם. זאת באמצעות הכוונה וסיוע בכל הקשור במציאת פתרונות פיננסים. .

בשלב הראשון מתבצע הליך איחוד תיקים, מדובר באיסוף של כל התביעות הקיימות וצירוף שלהן לכדי תיק כולל אחד. כל אלה, במטרה לעמוד על היקף החובות הקיימים. בשלבים הבאים מתבצעת חקירת היכולת ולאחריה כינוס נכסים. לקוח המעוניין בכך יוכל להימנע משני השלבים הבאים, אם יגיע להסדר חובות עם הנושים מצד אחד, וימצא את המימון שיאפשר לו לעמוד בהסדר מצד שני. המומחים של המקור להוצל"פ יסייעו לך להשלים בהצלחה את העסקה על שני חלקיה. זאת, לאחר בדיקת נתונים ובחינה זהירה של האפשרות להסדר..

אם מתקיים כנגדך הליך הוצל"פ ויש ברשותך נכסי נדל"ן חופשיים משעבוד, ואם יש לך רצון לסיים את התהליך בטרם הגיע לכדי חקירת יכולת, זה המקום עבורך. כדאי ליצור איתנו קשר כבר כעת דרך האתר, או באמצעות הטלפון בשעות העבודה הרגילות. אחד המומחים שלנו יצור אתך קשר להמשך התהליך. המומחים שלנו ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד להשגת הפתרון הטוב והמתאים ביותר עבורך.

אספקת מידע אובייקטיבי להשגת משכנתא חוץ בנקאית

הפניה מקצועית לכלכלן או קרן מתאימה לטיפול במשכנתא חוץ בנקאית

בקרת כלכלנים וגופים פיננסים מייצגים

אנו נעזור לך לבחון מולנו כבר בשיחה טלפונית את מידת ההתכנות ללקיחת משכנתא חוץ בנקאית לצורך יציאה ממשברים זמניים שפוקדים אתכם כרגע. במידה ונבין כי הפתרון הפיננסי אינו אפשרי עבורכם נודיע לכם על כך כבר בטלפון.

במידה ונגיע למסקנה שקיימת ייתכנות פיננסית לנטילת משכנתא חוץ בנקאית מבלי לסכן את כלכלת המשפחה שלכם ואת הבית שעליו רושמים הערת אזהרה, אנו נבחר את הגוף החוץ בנקאי או הכלכלן שייצג אתכם נאמנה ויטפל בכם בצורה הטובה ביותר..

תשלום שכ"ט שלנו הינו חד פעמי עבור ייעוץ, הכוונה וביצוע מכרז ריביות רלוונטי מול גופים חוץ בנקאיים. זאת, במטרה לסייע לכם להשיג את העסקה והריביות הנמוכות והמשתלמות ביותר עבורכם.

המטרה הניצבת לנגד עיניהם של המומחים של המקור להוצאה לפועל הינה לעבוד עם כלכלנים מקצועיים וקרנות חוץ בנקאיות איכותיות, עומדים בדרישות הפיקוח והרגולציה של משרד האוצר. זאת, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתכם בידיים טובות.

כלכלנים שאינם עומדים בציפיות ואינם מסוגלים להשיג אשראי חוץ בנקאי בריביות אטרקטיביות עבור הלקוחות, אינם עובדים איתנו ולא יכולים לייצג אותנו!!! אנו מאמינים בשירות הטוב ביותא ובתוצאות הטובות ביותר בכל אחד ואחר מהתיקים המטופלים על ידי המומחים של המקור להוצאה לפועל.

גיוס משכנתא חוץ בנקאית

גיוס משכנתא חוץ בנקאית להסדר חובות בהוצאה לפועל, הינו למעשה נטילת הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכסים. נטילת ההלוואה מלווה ברישום הערת אזהרה על הנכס בטאבו, לטובת המלווה. כאשר מדובר בהלוואה לטובת הסדר חובות מול הוצל"פ, יתבצע רישום בטאבו מדרגה ראשונה בלבד. רישום כזה מבטיח למלווה עדיפות, אם וכאשר הנכס ממומש, מכל סיבה שהיא, לפני תום תקופת ההלוואה.

הלוואת משכנתא כנגד נכס שהבעלים שלו מצוי בהליך הוצל"פ  לא ניתן לגייס דרך המערכת הבנקאית. הוראות בנק ישראל מונעות מהבנקים כל אפשרות להלוות כספים למי שנגדו הוצא פסק דין והוחל כנגדו או כנגד העסק שלו הליך הוצאה לפועל. הסיכון בהלוואת כספים מהסוג הזה הוא גבוה הרבה יותר ממה שמוסד בנקאי כל שהוא בישראל יהיה מוכן לקחת על עצמו.

היועצים הפיננסיים של המקור להוצאה לפועל מסייעים במקרים כאלה במציאת גוף פיננסי שאיננו בנקאי, והמוכן להעניק הלוואת משכנתא כנגד נכס קיים במצב הנתון. תנאי ההלוואה יהיו פחות טובים מתנאי משכנתא רגילים. זאת, לאור הסיכון הגדול יחסית הכרוך בהלוואה כזאת. עם זאת, הריביות ותנאי האשראי בדרך הזאת יהיו טובים לאין ערוך מאלה שניתן היה לקבל באמצעות הלוואה רגילה. סכומי הלוואת המשכנתא יהיו גבוהים יחסית וההחזרים יתפרשו על פני תקופה ארוכה. כל אלה יחד עשויים להבטיח ללווה אפשרות ריאלית להיחלץ מהחובות, בלי להיקלע להוצאות קבועות גבוהות, שיקשו על ההתנהלות הפיננסית שלו.

ההיגיון מאחורי הסדר חובות מול הוצל"פ

הליך הוצאה לפועל הוא אחד ההליכים הפחות נעימים שיכול אדם לעבור. לכאורה, נועד התהליך הזה לגבות כספים שלא שולמו על ידי החייב לנושים ולא יותר מכך. אבל הבעייה היא שבמרבית המקרים, החובות של החייב הם גבוהים יחסית לנכסים ולכספים המצויים בידיו. אמנם בסוף התהליך יוצא החייב לחופשי, בכל האמור בחובות עבר. עם זאת, בדרך אל החופש, נלקח ממנו כל נכס אפשרי וכל סכום כסף העומד לרשותו. זאת, שלא לדבר על ההליך הארוך, המתיש ובלא מעט מקרים גם המבייש, של חקירת יכולת וכינוס נכסים.

מהו הסדר חובות וכיצד הוא מתבצע בפועל

במקרים רבים, עדיף לחייב לשלם את כל החובות הקיימים בהוצאה לפועל באמצעות איחוד כל החובות להלוואה מרוכזת אחת. זאת, תוך הגעה להסדר מול כל הנושים. הסדר חובות פירושו הסכמה בין הזוכים לחייבים בהוצל"פ באשר לגובה סכום החוב שישולם בפועל. כמו כן, קובע ההסדר את חלוקת התשלומים. תשלום חובות כנגד משכנתא, מאפשר לחייב להחזיר את הסכומים שנקבעו בסכום אחד. החזר ההלוואה מתבצע למעשה מוך הגוף שהלווה את הכסף.

הסדר החוב מאפשר לחייבים לעבור תהליך הבראה פיננסית אישית או עסקית. בתום תקופה של מספר שנים, עם תום החזרי ההלוואה שנלקחה לצורך הסדר החוב, ניתן יהיה לחזור לפעילות דרך המערכת הבנקאית. הצורך לחזור לפעילות דרך המערכת הבנקאית הוא אינטרס ראשון במעלה של החייב. שכן רק באמצעות הבנקים ניתן לצרוך אשראי בריביות נורמטיביות, ההופכות את הפעילות הפיננסית והעסקית לרווחית וקלה יותר.

פסק דין ואמצעי אכיפה בהוצאה לפועל
פסק דין ואכיפה
איחוד תיקים בהוצל"פ
איחוד תיקים
הוצאה לפועל
הוצאה לפועל
חקירת יכולת חייבים
חקירת יכולת

הסדר חובות בין החייב לזוכים בהליך הוצאה לפועל, עשוי להיות מצב נוח לכל הצדדים. הזוכים יוכלו להשיג כתוצאה ממנו סכום גבוה יותר ממה שהיו משיגים באמצעות ההוצל"פ. זאת, אף שגם במקרה הזה הם לא ישיבו, קרוב לוודאי, את כל הכספים המגיעים לבעלי החוב. מבחינת החייב, חקירת יכולת וכינוס נכסים משמעותם אבדן של מרבית הרכוש האישי. הסדר חוב, לעומת זאת, מותיר בידיו את הרכוש, אף כי להתחייבויות שלו נוספים החזרי הלוואת משכנתא שנטל.

החייב ומעמדו כלפי הבנקים

אבל היתרון הגדול ביותר הצומח לחייב מהסדר חוב, הוא שהדירוג שלו והמעמד שלו כלפי הבנקים יישמר. מבחינת הבנקים, לקוח שעבר הליך כינוס נכסים וקיבל הפטר בעבור חלק מהחובות שלו, נחשב לקוח לא אמין. לפיכך, לקוח כזה לא במהרה ישיג הלוואה, משכנתא או אפילו אשראי בנקאי. לעומת זאת, אדם שעשה כל שביכולתו להחזיר חובות, עשוי לזכות במהירות יחסית באמונו של הבנק.

מהאמור לעיל ניתן להסיק מסקנה ברורה: הסדר חובות באמצעות נטילת משכנתא חוץ בנקאית, על כל הקושי הכרוך בו לכל הצדדים, הוא הדרך הנכונה ביותר לכולם. כל אחד מהצדדים מוותר מעט, אבל מקבל הרבה יותר ממה שהיה מקבל אילו הסתיים הליך ההוצל"פ בכינוס נכסים והפטר.

פתרון פיננסי דרך קבלת משכנתא חוץ בנקאית הינו פתרון יעיל ליציאות ממשברים זמניים תוך "תשלום קנס" בגובה ריבית מוגדלת יחסית לריבית בנקאית כנגד שיעבוד נכסי נדלן (בתים, קרקעות, נכסים מסחריים) שתעמוד על גובה של בין 9%-14% ריבית שנתית דרך קרנות שעוברות רגולציה בפיקוח משרד האוצר.

משכנתא חוץ בנקאית – מידע והבהרות

איזה סכום ניתן לקבל דרך משכנתא חוץ בנקאית

ניתן לקבל הלוואות בגובה של עד 60% משווי נכס נדל"ן הפנוי משעבוד על נכסים אך בדרך כלל גופים וקרנות חוץ בנקאיים לא יתנו לכם לעבור את ה 50% משווי הנכס הפנוי משעבוד בנקאי או שיעבוד ע"י גוף חוץ בנקאי אחר. את השעבוד של הבית מבצעים ע"י רישום הערת אזהרה בטאבו על הנכס באמצעות עורך דין שעוסק בתחום ענייני נדל"ן.

למי מתאים פתרון משכנתא חוץ בנקאית

הלוואות כנגד שיעבוד נכסי נדלן דרך משכנתא חוץ בנקאית מתאימות בעיקר לעסקים או אנשים פרטיים שגובה הכנסה שלהם מאפשר לשלם ריביות גבוהות יחסית לריביות בנקאיות. עקב רישום BDI שלילי. (הכוונה להיסטוריית אשראי שלילית בהווה, עקב תיקי הוצל"פ פתוחים או עקב תיקי הוצל"פ ישנים שכבר נסגרו מול הבנקים). רישום בי די אי שלילי עלול להיות גם תוצאה של הצטברות שקים חוזרים, הו"ק חוזרות, תשלומי משכנתא שחזרו ופשיטת רגל בעבר.

ככלל, הלוואת משכנתא חוץ בנקאית מתאימה לאנשים המנועים מלקחת הלוואה בנקאית על מנת לכסות חובות שהצטברו. כיסוי החובות, כאמור, עשוי לאפשר להם לחזור לפעילות והתנהלות אשראי עתידית מול הבנקים.

בדרך כלל אנשים שלוקחים פתרונות אשראי חוץ בנקאיים כנגד נכסים בוחרים לשלם את המשכנתא כהלוואת גישור באמצעות תשלום ריביות בלבד ללא נגיעה בקרן עצמה על מנת להפחית ככל שניתן את גובה ההחזר.

מהו רישום BDI שלילי ולכמה זמן הוא תקף

רישום BDI שלילי פירושו רישום ותיעוד של התנהלות פיננסית לקויה של אדם או עסק. אם יש כנגדך רישום שלילי, הוא מתקיים בבנקים במשך 7 שנים. למרות זאת, ישנם חברות ייעוץ פיננסיות היכולות, דרך קשרים שלהן מול גורמים בכירים במערכת בנקאית, להחזיר אותך לבנק הרבה יותר מהר. הרגולציה הבנקאית הפועלת "לפי הספר" מונעת ממי שקיים כנגדו רישום BDI שלילי לפעול באמצעות הבנקים בצורה תקינה. חזרה לפעילות בנקאית תקינה, תוך נטילת משכנתא חוץ בנקאית עם נקודות יציאה נוחות, עשויה בהחלט לאפשר לך לעשות זאת באופן הנוח והקל ביותר האפשרי.

אם מתנהל כנגדך הליך הוצאה לפועל ואם קיים כנגדך רישום BDI שלילי, זה המקום הנכון עבורך. כדאי לך ליצור איתנו קשר כבר כעת. זאת, על מנת שנוכל לבחון בהקדם את הייתכנות הכלכלית למשכנתא החוץ בנקאית עבורך, בתנאים הנוחים והזולים האפשריים בהתאמה ליכולות ולצרכים שלך. מדובר בנטילת משכנתא עם נקודות יציאה נוחות לצורך הבראה כלכלית ויציאה ממשבר כלכלי זמני.